مهم ترین کودهای مورد نیاز درخت پسته کدامند؟

مهم ترین کودهای مورد نیاز درخت پسته کدامند؟

انتشار: دو سال پیش | دسته بندی: پسته

قبل از افزودن هرگونه کود ، مهم است بدانید که خاک شما با انجام آزمایش فاقد چه ماده ای است. اگر فاقد نیتروژن ، فسفر یا پتاسیم است ، می توانید کوددهی را متناسب با نیازهای مغذی درخت خود تنظیم کنید. بهتر است کود را در اواخر زمستان تا اوایل بهار بکار ببرید تا به تولید محصول خوب کمک کنید.

درختان پسته به دلیل اهمیت و محبوبیت ، مانند همه درختان ، برای رشد متوازن خود به 14 عنصر ضروری نیاز دارند. این مواد مغذی بر اساس مقدار و نقش به دو گروه عناصر پر مصرف (نیتروژن ، فسفر ، پتاسیم ، کلسیم ، منیزیم و گوگرد) و عناصر کم مصرف (مانند آهن ، منگنز ، کلر ، مس ، روی ، نیکل) تقسیم می شوند.

پیشنهاد مطالعه: کاشت پسته؛ تغذیه و هرس

نکته باغداری شماره هشتاد و سه


فیلم بیست نکته طلایی در باغداری حرفه ای

جدیدترین محصول آموزشی

با افتخار به شما دوره آموزشی ویدیویی "بیست نکته طلایی در باغداری حرفه ای" را معرفی می کنیم. این دوره شامل مطالبی است که به شما در بهبود و بهره‌برداری از باغ کمک خواهد کرد.شما با اصول و روش‌های مهمی مثل هرس، کوددهی، سم‌پاشی، انتخاب نهال مناسب و مبارزه با افات آشنا خواهید شد.

در این دوره آموزشی، با تمام جزئیات به این موضوعات پرداخته خواهد شد و شما با داشتن دانش لازم، قادر خواهید بود باغ خود را به شکل حرفه‌ای مدیریت کنید و به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

مطالعه مشخصات دوره

کتاب سیر تا پیاز درخت انگور

باغداری به عنوان سرمایه گذاری بلندمدت، نیازمند انتخاب بهترین الگوها و روشهاست.
همچنین مستلزم شناخت دقیق از شرایط آب وهوایی و خاکی مورد نیاز درختان است تا از موارد تهدید سرمایه گذاری جلوگیری شود و بستر تولید اقتصادی و با کیفیت و کمیت مطلوب فراهم شود.

کتاب سیر تا پیاز درخت انگور برای هر باغداری که میخواهد صفر تا صد درخت انگور را آموزش ببینید لازم است.

مطالعه مشخصات کتاب

کتاب سیر تا پیاز درخت گردو

کتاب سیر تا پیاز درخت گردو برای باغداری درخت گردو لازم است، هر فردی که در حوزه درخت گردو فعالیت می کند و یا قصد احداث باغ گردو را دارد باید بداند که دنیای باغداری این درخت چه میگذرد و با شیوه های باغداری و نکات اختصاصی این درخت آشنا شود.

در صورتی که شما قصد احداث باغ گردو را دارید کتاب سیر تا پیاز درخت گردو شما را برای یک شروع قوی آماده می کند و دیدگاه شما را نسبت به این درخت تغییر خواهد داد.

مطالعه مشخصات کتاب

نکات باغداری بیشتر

دیدگاه های ارزشمند کاربران


باغ‌شهری | آموزش باغداری - فروشگاه اینترنتی باغداری

باغ‌شهری چیست؟

ورود به باغ شهری

ثبت نام

قوانین و مقررات

راه های ارتباطی با باغ‌ شهری

تماس با ما

باغ شهری را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام باغ شهری

تلگرام باغ شهری

با باغ‌شهری یک قدم فراتر! حقوق محفوظ است -زمستان ۱۴۰۰ «نسخه ۴»
logo-samandehi