مهم و فوری سه فصل ابتدایی کتاب سیر تا پیاز درخت گردو را هدیه دریافت کنید

قوانین و مقررات سایت تخصصی باغ شهری

کاربر گرامی؛
به منظور استفاده از خدمات وب‌سایت باغ شهری ضروری است که از قوانین و مقررات وب‌سایت آگاه بوده و این سند را به دقت مطالعه کنید.
ورود شما به وب‌سایت باغ شهری با حساب کاربری شخصی و ثبت سفارش، به منزله آگاهی از قوانین و مقررات باغ شهری و پذیرفتن کامل آنهاست.
از آنجا که فعالیت‌های باغ شهری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است، کاربران وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه هستند. لازم به ذکر است استمرار در استفاده از خدمات باغ شهری به معنای توافق در این مورد و تغییراتی احتمالی است که به‌صورت پیوسته در این صفحه به‌روزرسانی خواهد شد.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت‌نام باغ شهری درج کرده باشد و با این اطلاعات، از خدمات باغ شهری شامل ثبت سفارش یا هرگونه خدمات دیگراستفاده کند.
تعریف مشتری طبق قانون تجارت الکترونیک به این شرح است: مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
این تعریف با توجه به این‌که باغ شهری یک وب‌سایت ارائه دهنده آموزش و کالای آنلاین تابع قانون تجارت الکترونیک است، برای کلیه قوانین وب‌سایت معتبر است. 

تعریف فروشنده

فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که کالای خود را در وب‌سایت باغ شهری عرضه کرده و به فروش می‌رساند. باغ شهری اعتبار فروشندگان را قبل از شروع همکاری بررسی کرده و مدارک موردنیاز را از ایشان دریافت می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی و حریم خصوصی

- تعامل شما با باغ شهری برای ارائه خدمات، مکاتبات و پاسخ‌گویی‌ها از طریق ارتباطات الکترونیکی صورت می‌پذیرد و به این ترتیب با استفاده از خدمات وب‌سایت، شما به‌صورت ضمنی توافق کرده‌اید که باغ شهری به درخواست‌های شما از طریق ارتباطات الکترونیکی پاسخگو باشد.
- برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی، باغ شهری ممکن است از اطلاعات شما استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. این حق برای شما وجود دارد که در صورت عدم تمایل به دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها، عضویت دریافت خبرنامه باغ شهری را در پروفایل خود لغو کنید. لغو نکردن عضویت، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض تلقی می‌شود.
- ایمیل‌های باغ شهری تنها از آدرس‌های info@baghshahri.com و support@baghshahri.com و پیامک‌ها از شماره‌ 10007119 برای شما ارسال می‌شوند. امکان دریافت پیامک‌های شما به این شماره‌ وجود ندارد و در صورت نیاز به ارتباط با باغ شهری منحصرا باید ایمیل پشتیبانی به نشانی support@baghshahri.com و شماره‌های ۰۹۰۲۶۵۶۰۶۰۶ را در نظر داشته باشید. 
- آدرس ایمیل و شماره تلفن رسمی باغ شهری برای ارسال پیام و ایمیل به شما، منحصر به  آدرس ایمیلinfo@baghshahri.com و support@baghshahri.com و شماره 10007119 است. دریافت پیام و ایمیل از هرگونه شماره یا آدرس ایمیل دیگری، سوءاستفاده از نام باغ شهری بوده و شما می‌توانید در این زمینه باغ شهری را از طریق ایمیلsupport@baghshahri.com مطلع ساخته تا برای پیگیری قانونی اقدام کند. 
- پایگاه رسمی باغ شهری به آدرس baghshahri.com تنها مرجع رسمی مورد تایید باغ شهری برای ارتباط با مشتریان است. وب‌سایت باغ شهری هیچ سایت اینترنتی با آدرسی غیر از baghshahri.com ندارد.
- هویت شخصی کاربران نزد باغ شهری محرمانه است و اطلاعات شخصی کاربران از طریق باغ شهری به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود. مورد استثنا تنها هنگامی است که باغ شهری با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای باغ شهری وجود ندارد و کاربر به‌صورت ضمنی با اعلام رضایت در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده‌ است.
- نگهداری از رمز عبور و نام کاربری برای ورود به باغ شهری برعهده کاربران و لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی آن را تنها نزد خود نگه داشته و برای دیگران افشا نکنند.
- در صورتی که کاربر شماره تلفن همراه خود را به شخص دیگری واگذار کند، این وظیفه برای او متصور می‌شود که برای جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید را ثبت کند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد اشاره‌شده باشد، با شخص کاربر بوده و در این زمینه با قبول مقررات وب‌سایت، حق هرگونه ادعا علیه باغ شهری را از خود سلب کرده‌ است. 
- همه محتواهای منتشرشده در وب‌سایت باغ شهری مانند متن، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها و کلیه محتوای تولیدشده توسط باغ شهری جزو اموال باغ شهری محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار باغ شهری است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای باغ شهری محفوظ می‏‌دارد. 
- کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت باغ شهری یا هر یک از خدمات و مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده‌کاوی یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق برای باغ شهری محفوظ است.  

محتوا
باغ شهری همواره تلاش می‌کند محتواهای موجود روی وب‌سایت از جمله مشخصات کالاها در نهایت کیفیت و دقت ارائه شوند. با این وجود هیچ تضمینی از سوی باغ شهری وجود ندارد که مشخصات کالاها یا دیگر مطالب وب‌سایت خالی از خطا باشند. 
- اگر کالای خریداری‌شده از باغ شهری هرگونه مغایرتی با اطلاعات درج‌شده در وب‌سایت داشته باشد، راهکار باغ شهری صرفا بازگرداندن کالا قبل از استفاده مشتری و در شرایط اولیه است.
- باغ شهری هیچ گونه مسئولیتی درباره حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.
- نظراتی که کاربران در خصوص کالاها در باغ شهری درج می‌کنند، حاصل تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای ایشان یا باغ شهری مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. بدیهی است باغ شهری مسئولیتی در قبال درستی این اطلاعات ندارد. 
- باغ شهری همچنین مسئولیتی در قبال اطلاعات درج‌شده روی بسته‌بندی کالاها ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.
© کلیه محتویات سایت باغ شهری شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت باغ شهری تعلق دارد.

نمایندگی
باغ شهری هیچ‌گونه نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش در سراسر کشور ندارد و همه خدمات و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شوند. ضمن آگاهی از این موضوع برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، باغ شهری را برای پیگرد قانونی مطلع سازید.


فرم پشتیبانی سایت تخصصی باغ شهری


فرم زیر را تکمیل فرمایید در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.
پاسخگوی شما هستیم...

ارتباط جهت امور عمومی
info@baghshahri.com

ارتباط جهت امور فنی
site@baghshahri.com

همکاری و شغل - ارسال رزومه

باغ شهری مجموعه ای فعال در زمینه باغداری است از دور هم جمع شدن افرادی متخصص در حوزه وب و باغداری ؛ اگر از بهترین های این حوزه ها هستید درنگ نکنید جای شما در باغ شهری خالیست.

job@baghshahri.com


باغ‌شهری | آموزش باغداری - فروشگاه اینترنتی باغداری

باغ‌شهری چیست؟

ورود به باغ شهری

ثبت نام

قوانین و مقررات

راه های ارتباطی با باغ‌ شهری

تماس با ما

باغ شهری را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام باغ شهری

تلگرام باغ شهری

با باغ‌شهری یک قدم فراتر! حقوق محفوظ است -زمستان ۱۴۰۰ «نسخه ۴»
logo-samandehi