مهم و فوری کتاب سیر تا پیاز درخت گردو (۵۱ درصد تخفیف) برای مطالعه کلیک فرمایید

باغ شهر‌های بدون مجوز تخریب می‌شوند

انتشار: چهار سال پیش | زمان مطالعه: ۵ دقیقه

فرماندار شیراز گفت: هیچ باغ شهری در محدوده شیراز مجوز ندارد.

عالیشوندی فرماندار شیراز


خبر منتشر شده در قسمت اخبار سایت تخصصی باغ شهری

حیدر عالیشوندی فرماندار شیراز در جلسه کارشناسی شورای گفتگوی استان فارس با بیان اینکه باغ شهری‌های محدوده شهرستان شیراز از جمله در محور‌های زرقان، خرامه، بیدزرد و گویم بدون مجوز است و گفت: ما به عنوان نماینده حاکمیت، تخلفات باغ شهر‌ها در حریم شهر شیراز را با جدیت رسیدگی می‌کنیم و نسبت به تخریب آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

وی افزود: متاسفانه زمین‌های کشاورزی محدوده شهرستان شیراز بدون هیچگونه مجوز به باغ شهر تغییر کاربردی پیدا کرده که اقدامی غیر قانونی است.

عالیشوندی ادامه داد: این باغ شهر‌ها با توسعه متوازن شهری هیچ همخوانی ندارند و در محدوده شهرستان شیراز نیز هیچگونه مجوز قانونی برای ایجاد این باغ شهر صادر نشده و به همین دلیل بر اساس قانون اجازه تخلف در این زمینه داده نمی‌شود و باغ شهر‌های بدون مجوز به سرعت تخریب می‌شوند.

وی اظهار کرد: آن دسته از باغ شهر‌های محدوده شهر شیراز که در طرح هادی روستایی قرار داشته باشند مجوز دارند و در غیر این صورت فاقد مجوز هستند و باید تخریب شوند.

فرماندار شیراز با اشاره به مشکلات ایجاد شده برای برخی بنگاه‌های اقتصادی محدوده شهرستان شیراز از سوی این باغ شهر‌ها افزود: در این محدوده‌ها برخی سرمایه گذاری‌ها و فعالیت‌های اقتصادی از جمله کشتارگاه‌ها و چربی گیری ایجاد شده که حریم آن‌ها به وسیله باغ شهر‌ها تصرف شده است.

کتاب سیر تا پیاز درخت انگور

جدیدترین محصول آموزشی

باغداری به عنوان سرمایه گذاری بلندمدت، نیازمند انتخاب بهترین الگوها و روشهاست.
همچنین مستلزم شناخت دقیق از شرایط آب وهوایی و خاکی مورد نیاز درختان است تا از موارد تهدید سرمایه گذاری جلوگیری شود و بستر تولید اقتصادی و با کیفیت و کمیت مطلوب فراهم شود.

کتاب سیر تا پیاز درخت انگور برای هر باغداری که میخواهد صفر تا صد درخت انگور را آموزش ببینید لازم است.

مطالعه مشخصات کتاب


باغ شهری مجموعه ای از اطلاعات کاملا اختصاصی است که میتواند برای شما باغدار محترم نقش یک کارشناس همیشه فعال را ایفا کند ما علاقه مندیم با شما تعامل بیشتری داشته باشیم ،از شما دعوت می کنیم با کلیک بر روی دکمه زیر به گروه واتس اپ متصل شوید و علاوه بر مشورت با کارشناسان باغداری از انتشار مطالب در سایت نیز سریعا باخبر شوید.

عضویت در کانال واتس اپ


کتاب سیر تا پیاز درخت گردو

جدیدترین محصول آموزشی

کتاب سیر تا پیاز درخت گردو برای باغداری درخت گردو لازم است، هر فردی که در حوزه درخت گردو فعالیت می کند و یا قصد احداث باغ گردو را دارد باید بداند که دنیای باغداری این درخت چه میگذرد و با شیوه های باغداری و نکات اختصاصی این درخت آشنا شود.

در صورتی که شما قصد احداث باغ گردو را دارید کتاب سیر تا پیاز درخت گردو شما را برای یک شروع قوی آماده می کند و دیدگاه شما را نسبت به این درخت تغییر خواهد داد.

مطالعه مشخصات کتاب

دیدگاه های ارزشمند کاربران


باغ‌شهری | آموزش باغداری - فروشگاه اینترنتی باغداری

باغ‌شهری چیست؟

ورود به باغ شهری

ثبت نام

راه های ارتباطی با باغ‌ شهری

تماس با ما

باغ شهری را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام باغ شهری

تلگرام باغ شهری

با باغ‌شهری یک قدم فراتر! حقوق محفوظ است -زمستان ۱۴۰۰ «نسخه ۴»
logo-samandehi