مهم و فوری کتاب سیر تا پیاز درخت گردو (۵۱ درصد تخفیف) برای مطالعه کلیک فرمایید

رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل کنند به مدت یکسال محروم می شوند

انتشار: سه سال پیش | زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،یوسف علی ابراهیم‌پور فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری آذربایجان غربی در مراسم دومین روز از هفته منابع طبیعی که در مسجد روستای بالانج ارومیه با حضور مردم این روستا برگزار شد، گفت:بدیهی است که حیات همه انسان‌ها بستگی به اکسیژن دارد و این اکسیژن حیاتی توسط درختان تامین می‌شود پس با قطع هر درخت در واقع یک گام به پایان زندگی خود نزدیک می‌شویم.


رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل کنند به مدت یکسال محروم می شوند


وی اضافه کرد:طبق قانون حفاظت و بهره برداری فردی که درخت مثمر خود را می‌خواهد قطع کند در صورتی که درخت آفت زده و پوسیده باشد باید با اخذ مجوز‌های لازم از سازمان جهادکشاورزی به این امر اقدام کنند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری استان بیان کرد: رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل می‌کنند و پس از بازرسی‌ها معلوم شود مجوز حمل ندارد یکسال از هرگونه رانندگی محروم خواهندشد.

وی افزود: مرتع برای بهره‌برداران است پس اگر با همکاری و همدلی باهم همه تلاش خود را برای حفظ مرتع‌ها انجام دهید می‌توانید همیشه از این نعمت خدادادی بهره‌مند شوید. رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل کنند به مدت یکسال محروم می شوند.

منبع: yjc

کتاب سیر تا پیاز درخت انگور

جدیدترین محصول آموزشی

باغداری به عنوان سرمایه گذاری بلندمدت، نیازمند انتخاب بهترین الگوها و روشهاست.
همچنین مستلزم شناخت دقیق از شرایط آب وهوایی و خاکی مورد نیاز درختان است تا از موارد تهدید سرمایه گذاری جلوگیری شود و بستر تولید اقتصادی و با کیفیت و کمیت مطلوب فراهم شود.

کتاب سیر تا پیاز درخت انگور برای هر باغداری که میخواهد صفر تا صد درخت انگور را آموزش ببینید لازم است.

مطالعه مشخصات کتاب


باغ شهری مجموعه ای از اطلاعات کاملا اختصاصی است که میتواند برای شما باغدار محترم نقش یک کارشناس همیشه فعال را ایفا کند ما علاقه مندیم با شما تعامل بیشتری داشته باشیم ،از شما دعوت می کنیم با کلیک بر روی دکمه زیر به گروه واتس اپ متصل شوید و علاوه بر مشورت با کارشناسان باغداری از انتشار مطالب در سایت نیز سریعا باخبر شوید.

عضویت در کانال واتس اپ


کتاب سیر تا پیاز درخت گردو

جدیدترین محصول آموزشی

کتاب سیر تا پیاز درخت گردو برای باغداری درخت گردو لازم است، هر فردی که در حوزه درخت گردو فعالیت می کند و یا قصد احداث باغ گردو را دارد باید بداند که دنیای باغداری این درخت چه میگذرد و با شیوه های باغداری و نکات اختصاصی این درخت آشنا شود.

در صورتی که شما قصد احداث باغ گردو را دارید کتاب سیر تا پیاز درخت گردو شما را برای یک شروع قوی آماده می کند و دیدگاه شما را نسبت به این درخت تغییر خواهد داد.

مطالعه مشخصات کتاب

دیدگاه های ارزشمند کاربران


باغ‌شهری | آموزش باغداری - فروشگاه اینترنتی باغداری

باغ‌شهری چیست؟

ورود به باغ شهری

ثبت نام

راه های ارتباطی با باغ‌ شهری

تماس با ما

باغ شهری را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام باغ شهری

تلگرام باغ شهری

با باغ‌شهری یک قدم فراتر! حقوق محفوظ است -زمستان ۱۴۰۰ «نسخه ۴»
logo-samandehi