اطلاعیه: اولین کتاب سایت باغ شهری قبل از عید نوروز چاپ می شود

رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل کنند به مدت یکسال محروم می شوند

انتشار: یک0 ماه پیش | زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،یوسف علی ابراهیم‌پور فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری آذربایجان غربی در مراسم دومین روز از هفته منابع طبیعی که در مسجد روستای بالانج ارومیه با حضور مردم این روستا برگزار شد، گفت:بدیهی است که حیات همه انسان‌ها بستگی به اکسیژن دارد و این اکسیژن حیاتی توسط درختان تامین می‌شود پس با قطع هر درخت در واقع یک گام به پایان زندگی خود نزدیک می‌شویم.


رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل کنند به مدت یکسال محروم می شوند


وی اضافه کرد:طبق قانون حفاظت و بهره برداری فردی که درخت مثمر خود را می‌خواهد قطع کند در صورتی که درخت آفت زده و پوسیده باشد باید با اخذ مجوز‌های لازم از سازمان جهادکشاورزی به این امر اقدام کنند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری استان بیان کرد: رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل می‌کنند و پس از بازرسی‌ها معلوم شود مجوز حمل ندارد یکسال از هرگونه رانندگی محروم خواهندشد.

وی افزود: مرتع برای بهره‌برداران است پس اگر با همکاری و همدلی باهم همه تلاش خود را برای حفظ مرتع‌ها انجام دهید می‌توانید همیشه از این نعمت خدادادی بهره‌مند شوید. رانندگانی که درختان بدون مجوز حمل کنند به مدت یکسال محروم می شوند.

منبع: yjc


باغ شهری مجموعه ای از اطلاعات کاملا اختصاصی است که میتواند برای شما باغدار محترم نقش یک کارشناس همیشه فعال را ایفا کند ما علاقه مندیم با شما تعامل بیشتری داشته باشیم به شما توصیه می کنیم همین حالا در بزرگترین جامعه باغداری کشور ثبت نام نمایید.محصول بذر گردوی نخبه کوهستانی و سردسیری را میتوانید هم اکنون از فروشگاه سایت باغ شهری تهیه نمایید

دیدگاه های ارزشمند کاربران


باغ‌شهری | آموزش باغداری - فروشگاه اینترنتی باغداری

باغ‌شهری چیست؟

ورود به باغ شهری

ثبت نام

راه های ارتباطی با باغ‌ شهری

تماس با ما

باغ شهری را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام باغ شهری

تلگرام باغ شهری

با باغ‌شهری یک قدم فراتر! حقوق محفوظ است - ۱۳۹۸ «نسخه ۲.۲»